Radno mjesto: Razvojni inžinjer

Vanima d.o.o. Mostar je visoko  specijalizirano poduzeće koje nudi usluge projektiranja, implementacije, održavanja i unapređivanja sustava baziranih na naprednim IT tehnologijama. Tražimo stručnjaka za razvoj softvera (programer/developer). Ukoliko imate želju za uspjehom i poslovnim napredovanjem te tražite posao koji odgovara Vašim ambicijama i željama prijavite se.

Uvjeti:

  • Visoka razina razumijevanja Engleskog jezika
  • Poznavanja barem jednog od sljedećih programskih jezika: C#, Go, JavaScript, Kotlin, Python, Rust
  • Poznavanje rada za relacijskim bazama podataka koristeći SQL
  • Volja za učenjem i razvijanjem vještina

Prednosti:

  • Radno iskustvo na sličnim poslovima, i u profesionalnom i u neprofesionalnom okruženju.
  • Poznavanje ekonomskih pojmova, pravilnika i zakona
  • Iskustvo u radu u mikroservisnim okruženjima koristeći Kubernetes i Apache Kafka
  • Prethodno korištenje backend ili fullstack web frameworka kao FastAPI, SvelteKit, ASP.NET ili slično
  • Iskustvo u radu s GIT VCS-om

Opis radnog mjesta:

Mala grupa programera u kojoj će te primarno raditi na razvoju poslovnih i financijskih sustava na pozadinskoj strani (baza i servisi).

Prijave s životopisom slati na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Svi kandidati koji zadovoljavaju uvjete biti će pozvani na tehnički intervju.

Nakon završetka postupka, svi prijavljeni kandidati dobit će povratnu informaciju o svom statusu u natječajnom postupku.

Kontakti

Vanima d.o.o.

Vukovarska 52
88000 Mostar
Bosnia and Herzegovina

email: vanima@vanima.com
tel: +387 36 348 604
fax: +387 36 348 606